SLUŽBY

Díky značce RE/MAX mám silné profesionální nástroje, mohu Vám tak nabídnout komplexní služby nejvyšší úrovně v prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti. Služby taktéž zahrnují prvotřídní marketing a prezentaci, proto například dokáži prodat Vaši nemovitost rychleji a 

s hodnotou vyšší o 17% než je běžné. 

PRODEJ NEMOVITOSTI

Na základě výhradního zastoupení není třeba "tlačit na pilu", zajistím Vám profesionální fotografie či videoprohlídku, dále například OPEN HOUSE a následnou aukci, nebo jiné marketingové nástroje vedoucí k zasloužené prezentaci Vaší nemovitosti.

 

Součástí služeb při prodeji jsou také prohlídky s kvalifikovanými zájemci. Samozřejmostí je právní i poprodejní servis (Pomoc s daňovým přiznáním, přepis energií, atd...). Zajímá Vás, co vše za Vás vyřídím? Neváhejte mne kontaktovat.

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

 

 

Vlastníte nemovitost, kterou chcete pronajmout? Ušetřím Vám čas a starosti spojené s výběrem vhodného nájemce. Zařídím propagaci Vaší nemovitosti a profesionální fotografie. Pomohu Vám stanovit výši nájemného. Realizuji za Vás veškeré prohlídky, provedu kvalifikaci zájemců a zařídím pro Vás právní servis. 

HLEDÁNÍ NEMOVITOSTI

 

Hledání vhodné nemovitosti je někdy dlouhý a vyčerpávající proces. Čím přesnější představu o bydlení máte, tím náročnější může být jeho hledání. Pomohu Vám najít nemovitost co nejvíce odpovídající Vašim představám. Dle přesné specifikace Vašich požadavků, společně se vhodně vybraným marketingem a silnou značkou RE/MAX, je možné najít Váš vysněný domov. Tím to však nekončí. Budu Vám krýt záda při jednání s prodejcem a zajistím pro Vás právní servis, aby vše proběhlo v pořádku a na jedničku.

TRŽNÍ ODHAD NEMOVITOSTI

Chcete znát hodnotu Vaší nemovitosti, ať už za účelem prodeje nebo jen tak?Potřebujete vypracovat tržní posudek ceny pro dědické řízení? Odhad ceny nemovitosti znalcem vyžaduje fyzickou návštěvu nemovitosti a cena bývá v řádu několik tisíc. Často však postačí tržní odhad nemovitosti, který se dá zvládnout i bez fyzické návštěvy a levněji.